web analytics

PIBEEP

Nie musisz instalować specjalistycznych aplikacji, skoro możesz mieć wszystko z poziomu przeglądarki internetowej.

Praca z poziomu przeglądarki internetowej staje się już standardem. Mało kto teraz instaluje na swoim komputerze aplikacje do tworzenia grafik, animacji, obróbki video czy nawet playera do odtwarzania muzyki. Dziś wszystko można z łatwością wykonać z poziomu przeglądarki internetowej. W tym wpisie przedstawie 10 narzędzi, które są naprawdę pomocne.

NIE MUSISZ INSTALOWAĆ SPECJALISTYCZNYCH APLIKACJI, SKORO MOŻESZ MIEĆ WSZYSTKO Z POZIOMU PRZEGLĄDARKI INTERNETOWEJ. Praca z poziomu przeglądarki internetowej staje się już standardem. Mało kto teraz instaluje na swoim komputerze aplikacje do tworzenia grafik, animacji, obróbki video czy nawet playera do odtwarzania muzyki. Dziś wszystko można z łatwością wykonać z poziomu przeglądarki internetowej. W tym wpisie przedstawie 10 narzędzi, które są naprawdę pomocne.
Bardzo przydatne narzędzie do konwertowania na różne formaty. Obsługuje formaty takie jak GIF, JPG, PNG, WebP. Jest możliwość przesyłania plików z Twojego dysku na komputerze, lub możesz podlinkować zdjęcie z wybranej przez Ciebie witryny internetowej. Ezgif umożliwia kadrowanie zdjęć, zmianę z formatów video na gif i wiele innych bardzo przydatnych opcji.
Za to w tamtym czasie dochodziło do pewnych zmian kulturowych spowodowanych wyżem demograficznym. Młodzi ludzie kupowali nową formę muzyki opartej na blusie, POPie, R&B i oczywiście Rock & Roll, który był na Topie.

Często mi się zdarza poszukiwanie w popłochu kalkulatora na pulpicie podczas próby szybkiego przeliczenia, teraz możesz mieć to w zasięgu swojej przeglądarki bez konieczności opuszczania strony. Dodatkowo narzędzie oblicza nawet ułamki i procenty narzędzie jest darmowe.

NIE MASZ JESZCZE KONTA W SERWISIE PIBEEP?

Załóż konto już dziś. Dzięki temu, zyskasz dostęp do następujących funkcji:

  • Możliwość sprzedaży dowolnych usług

  • Dostęp do algorytmu podziału praw autorskich i udziałów zysku

  • Archiwum zleceń i sprzedaży

  • Dostęp do chmury PIBEEP Cloud

Organizuj swój czas z Pomofocus. Wykorzystując technikę produktywności Pomodoro wtyczka pomaga podzielić dzień na sesje ze ściśle określonym czasem na pracę domyślnie ustawioną na 25 minut, po tym czasie następuje 5-minutowa przerwa. Narzędzie jest bardzo proste w użyciu i naprawdę pomaga w organizacji dnia a dzięki temu wykonasz większość dziennych zadań. Pomofocus jest wtyczką bezpłatną.

Super narzędzie do przycinania plików audio online, które obsługuje najpopularniejsze pliki audio. Pobierasz audio z komputera, np podcast, utwór, szkolenie i wycinasz najważniejsze dla siebie elementy. Co najważniejsze AudioTrimmer jest narzędziem bezpłatnym.

Narzędzie dzięki któremu w szybki sposób udało mi się nanieść zmiany w pliku PDF. Każdy kto miał z tym do czynienia wie jak denerwująca jest niemoc w nanoszeniu zmian np. w ofercie lub dokumencie PDF. To narzędzie umożliwi Ci szybką i łatwą edycję plików PDF i prosty ich eksport. SmallPDF jest narzędziem darmowym, ale dla zaawansowanych ma funkcje premium.

Rewelacyjne i co ważne bezpłatne narzędzie do usuwania tła ze zdjęć. Banalnie proste w obsłudze narzędzie umożliwiające gładkiego usuwania tła ze zdjęć przyda się chyba każdemu internaucie. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji zdjęcia wyglądają naprawdę dobrze.

Narzędzie służące do wyodrębniania tekstu z obrazków. Wyobraź sobie sytuację. Jesteś na mieście widzisz ciekawy plakat lub tekst na muralu robisz zdjęcie i chcesz wykorzystać tekst np. w Social Mediach. Dzięki temu narzędziu wrzucasz zdjęcie np. z telefonu z tekstem który zrobił na Tobie wrażenie i wyodrębniasz tekst. Bardzo fajne bezpłatne narzędzie.

Rewelacyjne narzędzie do tworzenia i miksowania dźwięków. Narzędzie umożliwia Ci tworzenie niestandardowych dźwięków w tle świetnie się nadaje do nagrywania audiobooków w PIBEEP np. dźwięk ognia, wiatru deszczu czy odgłosów z miejsc publicznych. Możesz tworzyć własne kolekcje lub skorzystać z gotowych miksów. Narzędzie w wersji podstawowej jest bezpłatne, dodatkowe bardziej zaawansowane funkcje są już płatne.

Narzędzie służące do rozpakowywania plików z formatów .ZIP. lub .RAR. Darmowe i bardzo przydatne narzędzie zawsze przy Tobie. Umożliwia wybranie i ściągnięcie tylko wybranych przez Ciebie plików z paczki. Moim zdaniem Must have każdego posiadacza komputera. 

Gra pobudzająca twój mózg do pracy. Sprawdza się idealnie w poniedziałek rano i w piątek pod koniec dnia w biurze. 2048 to łatwa i przyjemna gra logiczna. Nawet jeśli nie lubisz liczb, dzięki tej grze je pokochasz.

Główna
Artysta
Studio PRO
Blog
Zaloguj