Blog z muzycznymi informacjami, inspiracjami, newsami.

Rozwój branży gier video pomoże muzykom.

Już niedługo...

Do momentu wybuchu pandemii branża muzyczna znajdowała się w fazie wzrostu. Sam streaming stanowi aż 70% przychodów, to oznacza, że ​​branża jest zdrowa. Co prawda sprzedaż nośników fizycznych jest znacznie mniejsza, mimo wzrostu technologicznego wytwórnie się mają całkiem

Takie pytania często padają na różnych forach, podcastach, webinarach itp. No właśnie jest to bardzo ciekawe pytanie, na które odpowiadam zdecydowanie TAK, uważam, że muzyk potrzebuje wytwórni muzycznej. Dlaczego? Czytaj dalej.

Wśród wielu okazji do świętowania i wszelkich jubileuszy, wypełniających karty zeszłorocznego kalendarza, mogła nam umknąć rocznica zupełnie nieapolityczna, nieaideologiczna i w ogóle niezbyt obarczona patosem.

Chytry wydawca jest to, mówiąc kolokwialnie cwaniaczek mniejszy bądź większy, który bazuje na niewiedzy Artystów. Przed czym chciałbym przestrzec, lub po prostu utrwalić. Akurat ten temat, jest z naszego punktu widzenia bardzo istotny, ponieważ z platformą PIBEEP wyeliminowaliśmy taki proceder do ZERA.