web analytics

PIBEEP

Czym jest Reddit?

Reddit to miejsce, w którym ludzie dzielą się treściami, omawiają tematy i łączą się ze sobą. Jest to również świetny sposób na odkrywanie nowych stron internetowych, aplikacji i nie tylko. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do Reddit, oto kilka kluczowych rzeczy, które warto wiedzieć o platformie przed zarejestrowaniem konta:

Reddit składa się z wielu "subredditów", czyli podspołeczności.

Reddit to największa i najbardziej wpływowa społeczność w internecie. Jest domem dla jednych z najlepszych marek i najbardziej kreatywnych ludzi na Ziemi — i być może pozna Ciebie.

Oto kilka rzeczy, które sprawiają, że Reddit jest wyjątkowy:

  • Ma miliony użytkowników na całym świecie, którzy codziennie spotykają się, aby rozmawiać o wszystkim, od kotów i psów, polityki i sportu (a czasem nawet nauki) w masywnych „subredditach”- lub podspołecznościach.
  • Każdy może stworzyć podreddit o czymkolwiek chce! Jeśli więc uwielbiasz dzielić się zdjęciami z przyjaciółmi lub śledzić wiadomości z całego świata…

NIE MASZ JESZCZE KONTA W SERWISIE PIBEEP?

Załóż konto już dziś. Dzięki temu, zyskasz dostęp do następujących funkcji:

  • Możliwość sprzedaży dowolnych usług

  • Dostęp do algorytmu podziału praw autorskich i udziałów zysku

  • Archiwum zleceń i sprzedaży

  • Dostęp do chmury PIBEEP Cloud

Redditowcy mogą tworzyć lub dołączać do subredditów opartych wokół tematów, które ich interesują.

Użytkownicy Reddita mogą tworzyć lub dołączać do podredditów opartych na tematach, które ich interesują. Nazywane są one podredditami i są jak społeczności, w których ludzie dzielą się swoimi zainteresowaniami z innymi.

Możesz stworzyć własny podreddit, jeśli chcesz dzielić się informacjami o czymś konkretnym: może jest to muzyka, może gotowanie, a może po prostu zabawa na podwórku!

Każdy może przeglądać co nowego na Reddicie, ale tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać treści.

Reddit to miejsce, w którym każdy może zobaczyć, co nowego dzieje się na Reddicie, ale tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać treści. Zarejestrowani użytkownicy otrzymują specjalne przywileje, w tym możliwość głosowania na posty innych członków i komentowania ich.

Po zarejestrowaniu, jesteś w stanie komentować, głosować na posty i wysyłać wiadomości do innych członków.

Po zarejestrowaniu się, możesz komentować, głosować na posty i wysyłać wiadomości do innych członków. Możesz wybrać czy chcesz być anonimowy czy nie. Tylko zarejestrowani użytkownicy mają możliwość pisania komentarzy, ale każdy może je czytać, jeśli chce zobaczyć, co inni mówią na dany temat lub wydarzenie.

Masz również możliwość zostania administratorem podreditów — grupy osób, które pomagają zarządzać treściami w obrębie podreditów i moderować je (usuwać obraźliwe materiały), aby inni, którzy dołączają do tej społeczności, czuli się komfortowo uczestnicząc w jej działaniach.

Aby uniknąć spamu, Reddit prosi, abyś udowodnił, że nie jesteś robotem, wpisując kilka znaków w pole przed rejestracją.

Strona używa systemu CAPTCHA (co oznacza „Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart”), aby określić, czy jesteś człowiekiem. CAPTCHA są powszechnie używane w aplikacjach internetowych, takich jak ankiety i blogi.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do Reddita, oto kilka kluczowych rzeczy, które warto wiedzieć o platformie przed zarejestrowaniem konta.

Reddit to sieć społecznościowa, która agreguje wiadomości, ocenia treści internetowe i prowadzi dyskusje na różne tematy. Strona została założona przez Steve’a Huffmana i Alexisa Ohaniana w 2005 roku jako „Digg” (gra słów digg), ale została przemianowana na Reddit w 2006 roku po przejęciu przez Conde Nast Digital za 20 milionów dolarów. Obecnie ma ponad 330 milionów unikalnych miesięcznych użytkowników i ponad 30 miliardów postów publikowanych każdego miesiąca! Pomimo swojej popularności jako platforma mediów społecznościowych do dyskusji na tematy związane z wiadomościami i rozrywką, jest również używany przez wiele osób szukających bardziej osobistych połączeń.

NIE MASZ JESZCZE KONTA W SERWISIE PIBEEP?

Załóż konto już dziś. Dzięki temu, zyskasz dostęp do następujących funkcji:

  • Możliwość sprzedaży dowolnych usług

  • Dostęp do algorytmu podziału praw autorskich i udziałów zysku

  • Archiwum zleceń i sprzedaży

  • Dostęp do chmury PIBEEP Cloud

Na codzień tworzę muzykę w zespole Yegor&Gleb a zawodowo odpowiadam za treście na blogu PIBEEP

Główna
Artysta
Studio PRO
Blog
Zaloguj