web analytics

PIBEEP

PIBEEP Dla Artystów

Jesteś artystą, który marzy o tym, aby skupić się wyłącznie na swojej pasji i tworzyć muzykę bez zbędnych formalności? PIBEEP jest dla Ciebie. Nasza platforma oferuje Ci przestrzeń, gdzie twoja twórczość znajduje bezpieczne miejsce, a twoja kariera muzyczna może rozkwitać.

Zarządzaj swoją karierą

Dzięki narzędziom dostępnym na PIBEEP, możesz samodzielnie zarządzać swoją karierą muzyczną. To Ty decydujesz o kierunku swojego rozwoju i współpracy z innymi artystami.

Twórz i udostępniaj projekty muzyczne

Z PIBEEP, tworzenie i udostępnianie swoich projektów muzycznych nigdy nie było łatwiejsze. Nasza platforma daje Ci przestrzeń w chmurze, w której możesz bezpiecznie przechowywać swoje utwory i dzielić się nimi z innymi.

Zapraszaj do współpracy

Z nami masz możliwość zapraszania do współpracy innych artystów. Bez względu na to, gdzie się znajdują, dzięki technologii chmurowej, możecie wspólnie tworzyć i wymieniać się ścieżkami dźwiękowymi w czasie rzeczywistym.

Zabezpiecz swoją twórczość

Twórczość artystyczna to cenny skarb, który należy chronić. Dlatego na PIBEEP, zabezpieczamy Twoje prace za pomocą zautomatyzowanego systemu do zawierania umów. Co więcej, dzięki naszemu autorskiemu algorytmowi do podziału praw autorskich, masz pewność, że zawsze otrzymasz swoją sprawiedliwą część zysków.

Pamiętaj, że PIBEEP to nie tylko narzędzia, to przede wszystkim społeczność ludzi kreatywnych, którzy, podobnie jak Ty, kochają muzykę i chcą dzielić się nią ze światem. Dołącz do nas i zacznij swoją muzyczną podróż z PIBEEP!

Główna
Artysta
Studio PRO
Blog
Zaloguj