web analytics

PIBEEP

01.06.2019

DZIEŃ DZIECKA W JAZZON

PIBEEP oraz Jazzon Live Jazz Club zapraszają Rodziców z Dziećmi na otwarte wydarzenie: „DZIEŃ DZIECKA W JAZZON”!

Muzyka stanowi niezwykle ważny czynnik w rozwoju dzieci. Odpowiednio poprowadzona edukacja muzyczna we wczesnych latach życia może w znaczącym stopniu sprzyjać kształtowaniu się wyobraźni, umiejętności matematycznych i językowych, a także wrażliwości.
Chcielibyśmy się przyczynić do wzrostu zainteresowania edukacją muzyczną, a przy okazji zaproponować taką formułę imprezy kulturalnej, która będzie zarazem ambitna oraz atrakcyjna dla najmłodszych nawet odbiorców.
Dlatego na Dzień Dziecka przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego: koncert muzyki dziecięcej na jazzowo połączony z zajęciami umuzykalniającymi!
1 czerwca 2019 roku zapraszamy do Jazzon Live Jazz Club (ul. Sienkiewicza 3, Białystok) na imprezę przeznaczoną dla rodziców z dziećmi, która będzie się składała z etapów:
VOC Szkoła Dźwięków – Zajęcia umuzykalniające dzieci
Whats Up Studio Centrum Kreatywności – Zajęcia taneczne dla dzieci
PIBEEP Jazzt Kids – Utwory z repertuaru na żywo!

Wydarzenie wpisuje się w realizowany przez platformę PIBEEP projekt ,,Jazzt Kids”, w ramach którego artyści muzyczni z całej Polski nagrywają jazzowe aranżacje znanych utworów muzyki dziecięcej (więcej informacji na ten temat na naszej stronie: https://pibeep.com/JAZZT-KIDS/)

Partnerem wydarzenia jest również fundacja Fundacja Rehab

Główna
Artysta
Studio PRO
Blog
Zaloguj