web analytics

PIBEEP

FAQ

Witamy na stronie często zadawanych pytań, jeżeli nie odnalazłeś na tej stronie odpowiedzi na Twoje pytanie, zadaj je bezpośrednio do nas pod adresem [email protected] lub skorzystaj z formularza poniżej.

Rejestracja i uzupełnianie konta PRO i Artysta:

  • Studio PRO
  • Artysta
Studio PRO
Czy każdy inżynier dźwięku w ramach jednego Studia PRO może mieć własne Konto PRO?

Tak. Studio PRO najpierw zakłada Konto PRO w roli Administratora, a po uzupełnieniu danych w zakładce Dane Firmy, Administrator tworzy indywidualne Konta PRO dla każdego ze swoich inżynierów dźwięku.

W zakładce Dane Firmy są do wypełnienia bardzo szczegółowe dane. Czy zostaną one dobrze zabezpieczone?

Kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo danych i ochronę prywatności Użytkowników i Użytkowników Profesjonalnych na platformie PIBEEP. Szczegółowe, obowiązkowe dane w zakładce Dane Firmy są niezbędne do weryfikacji firmy przez operatora usług płatniczych Przelewy24. Nie są wykorzystywane przez żadne inne podmioty. Administratorem danych jest Operator Platformy PIBEEP, który związany jest Polityką Prywatności

Na Koncie PRO pracownika nie mam zakładki Dane Firmy

Zakładka Dane Firmy widoczna jest tylko dla Administratorów Konta PRO.

Jak uzupełnić cennik?

Każdy Użytkownik Profesjonalny (masteringowiec, mikser) ustala własny cennik usług klikając na trzy pionowe kropkiNastępnie wybierz odpowiednie zakładki i uzupełnij je:

  1. Specjalizacja – wybierz gatunki oraz podgatunki muzyki, w których się specjalizujesz
  2. Miks – ustal cenę miksu (np. od 1-5 ścieżek koszt miksu = 100zł, od 6-10 ścieżek koszt miksu =180zł). 
  3. Mastering – wybierz typ masteringu, w którym się specjalizujesz, np. Mastered for iTunes lub Streaming, później ustal cenę masteringu np. od 1-3 utworów koszt masteringu = 300 zł, od 3 -10 utworów koszt masteringu =600 zł

Użytkownicy Profesjonalni sami ustalają cennik swoich usług. PIBEEP nie ingeruje w cenniki.

Ile usług mogę maksymalnie wycenić?

PIBEEP daje dowolność w zakresie liczby wycenionych usług.

Do czego służy zakładka specjalizacja?

Zakładka Specjalizacja pozwala na wybór gatunków oraz podgatunków muzyki preferowanych zawodowo, innymi słowy: wchodzących w zakres zawodowej specjalizacji Użytkownika Profesjonalnego. Nie należy jednak traktować jej zbyt sztywno: chodzi jedynie o wskazanie preferencji lub tych rodzajów materiału, w pracy, z którymi Użytkownik Profesjonalny ma największe doświadczenie.

Ile maksymalnie mogę wybrać specjalizacji?

Maksymalnie można wybrać 3 specjalizacje.

Zakładka Pracownicy jest nieaktywna. Dlaczego?

Powodem nieaktywnej zakładki Pracownicy jest brak uzupełnienia danych firmy. Po uzupełnieniu danych firmy i zapisaniu ich zakładka Pracownicy staje się aktywna.

Kiedy mam wpłacić kaucję i na jaki numer konta?

Kaucję zwrotną wpłacić można dopiero po założeniu i weryfikacji konta rozliczeniowego. System PIBEEP wystawi zlecenie płatności kaucji zwrotnej. Szczegółowy opis zastosowania kaucji znajdziesz w Regulaminie PRO dostępnym po kliknięciu na trzy pionowe kropki.

Czy podawanie numeru PESEL jest konieczne?

Tak, numer PESEL jest niezbędny do założenia konta rozliczeniowego w systemie płatniczym Przelewy24.

Co to jest opłata mediacyjna

Jeżeli Użytkownik Profesjonalny wykonuje Usługę PRO w sposób wadliwy albo sprzeczny z Umową PRO, Artysta może zgłosić Operatorowi żądanie mediacji. Użytkownik Profesjonalny, który nie uzna żądania Artysty w terminie ustalonym w Umowie PRO zobowiązany jest uiścić opłatę za mediację w wysokości wskazanej w Tabeli Opłat PRO. Tabela Opłat PRO dostępna jest po kliknięciu trzy pionowe kropki

Ile kosztuje założenie konta dla Firm

Założenie i utrzymanie konta dla firm jest w 100% bezpłatne.

Kiedy pobierana jest opłata prowizyjna

Opłata prowizyjna pobierana jest automatycznie po dokonaniu zapłaty Wynagrodzenia przez Artystę za pośrednictwem systemu Przelewy24. Studio PRO otrzymuje wynagrodzenie pomniejszone o opłaty według Tabeli Opłat PRO. Tabela Opłat PRO dostępna jest po kliknięciu na trzy pionowe kropki.

Kiedy się dowiem o otrzymaniu zapytania od Artysty?

System powiadomień PIBEEP poinformuje Cię o wpłynięciu zapytania lub o zaakceptowaniu przez Artystę Twojej oferty. W celu sprawdzenia powiadomień należy kliknąć ikonę [. ] Nowe powiadomienia będą także sygnalizowane za jej pomocą (wyświetli się na niej liczba nowych wiadomości). 

Artysta
Czy konto Artysta jest płatne?

Założenie i utrzymanie konta dla Artysty jest w 100% bezpłatne.

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Zadaj je bezpośrednio w formularzu poniżej.

Główna
Artysta
Studio PRO
Blog
Zaloguj