web analytics

PIBEEP

Jak zacząć zarabiać w internecie?

 1. Znajdź coś, w czym jesteś dobry – może to być tworzenie stron internetowych, projektowanie graficzne, kopiowanie treści lub inny rodzaj usługi.
 2. Wybierz sposób dostarczania swoich usług – najlepiej zacząć sprzedawać swoje usługi za pośrednictwem PIBEEP i skorzystać z usługi freelancingu.
 3. Zacznij budować swoje portfolio, żeby pokazać potencjalnym klientom, jakiego rodzaju prace możesz dla nich wykonać.
 4. Utwórz profil na PIBEEP – potwierdź swoje umiejętności i przygotuj się do aktywnego zdobywania zleceń.
 5. Promuj siebie – udzielaj się w grupach tematycznych, publikuj artykuły na temat swoich umiejętności, staraj się zdobywać nowych klientów, udoskonalaj swoją ofertę i pracuj ciężko.

Czy promocja własnych usług w Internecie jest łatwa?

Promowanie własnych usług w Internecie wcale nie musi być trudne. Wszystko zależy od wybranej przez Ciebie strategii. Aby skutecznie promować usługi, musisz przede wszystkim zrozumieć swoją branżę i grupę docelową. Ponadto istotne jest wykorzystanie wielu narzędzi marketingowych online, takich jak SEO, reklamy Google Ads, social media, e-mail marketing itd. Zaangażowanie, planowanie i sprytne wykorzystanie tych narzędzi pomoże Ci uzyskać dobre wyniki.

NIE MASZ JESZCZE KONTA W SERWISIE PIBEEP?

Załóż konto już dziś. Dzięki temu, zyskasz dostęp do następujących funkcji:

 • Możliwość sprzedaży dowolnych usług

 • Dostęp do algorytmu podziału praw autorskich i udziałów zysku

 • Archiwum zleceń i sprzedaży

 • Dostęp do chmury PIBEEP Cloud

Twórz strategię sprzedaży za pomocą platformy PIBEEP?

Możesz wykorzystać platformę PIBEEP jako bazę do promowania Twoich usług. Platforma ta oferuje wiele skutecznych narzędzi do tworzenia i wdrażania strategii sprzedaży online. Możesz używać funkcji platformy, takich jak współpraca, komunikacja, integracje z sieciami społecznościowymi i prosty system rozliczeniowy, aby wzmocnić swoją obecność online i osiągnąć lepsze wyniki sprzedaży.
 • PIBEEP to przede wszystkim bezpieczne płatności – Rozliczenia za Twoją pracę są w 100% bezpieczne, PIBEEP gwarantuje zapłatę za wykonanie jakiejkolwiek usługi na platformie.
 • Zarządzaj swoją dokumentacją w archiwum zamówień – Uporządkowana lista Twoich projektów i zamówień która umożliwia Ci dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Automatycznie generowane umowy, faktury i rachunki są zawsze pod ręką.
 • Skorzystaj z systemu negocjacji cen – W PIBEEP stawiamy na transparentność i zadowolenie kupującego oraz sprzedawcy. System negocjacji cen jest prosty w użyciu, a cały proces negocjacyjny jest zapisany w historii oraz automatycznie dołączany do warunków umowy między stronami. Dzięki temu systemowi sprecyzujesz nawet najdrobniejsze szczegóły w swoim zleceniu.
 • Zgłaszaj poprawki jeśli coś Ci nie odpowiada – System zgłaszania poprawek umożliwia Ci dopracowanie ostatecznej wersji zakupionej usługi. W zależności od tego jaki rodzaj konta posiadasz, możesz korzystać z ograniczonej liczby poprawek. Konto standardowe umożliwia zgłoszenie 2 poprawek. Jeżeli posiadasz konto PRO możesz mieć większą ilość poprawek.
 • Podział praw autorskich zaawansowana funkcja dla twórców – Twórcy treści, muzycy, pisarze, copywrighterzy, graficy edytorzy video, mogą czuć się bezpiecznie. Dzięki algorytmowi służącemu do podziału praw autorskich mogą precyzyjnie podzielić prawa między sobą w bardzo krótkim czasie
 • Przestrzeń chmurowa – W Platformie PIBEEP nie tylko możesz sprzedawać i kupować jakiekolwiek usługi które masz do zaoferowania, ale także otrzymasz 5GB bezpłatnej przestrzeni chmurowej, na której możesz przechowywać projekty wraz z ich całą dokumentacją, która jest tworzona w tle automatycznie. Użytkownik platformy PIBEEP zajmuje się tylko tym co lubi robić najbardziej czyli rozwojem swojej pasji, a nudna i żmudna praca administracyjna wykonywana jest przez algorytmy PIBEEP.

Aktywnie szukaj pracy jako freelancer, wykorzystaj media społecznościowe.

Na pewno posiadasz konta w mediach społecznościowych i aplikacjach dla freelancerów takich jak PIBEEP, pamiętaj aby skrupulatnie uzupełnić profil aby wykazać swoje umiejętności. Udostępniaj informacje na temat swoich usług i profesjonalnych projektów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Buduj swoją markę i pozycjonuj siebie jako freelancer poprzez tworzenie blogów, tworzenie filmów na YouTube oraz angażowanie się w społeczności online. Poszukaj kontraktów w lokalnych grupach na Facebooku i LinkedInie. Skontaktuj się z lokalnymi firmami i zapytaj, czy mają jakieś potrzeby zlecenia z zakresu freelancingu. Wbrew pozorom, praca może być bardzo blisko Ciebie.

Przygotuj idealną ofertę

Aby przygotować idealną ofertę, musisz wziąć pod uwagę wiele różnych czynników. Ważne jest, aby twoja oferta była dostosowana do potrzeb klienta i zawierała najważniejsze informacje potrzebne do skorzystania z Twoich usług. Oferta powinna być czytelna łatwa do zrozumienia, a także musi przedstawić szczegółowo cenę i warunki transakcji. Warto również pamiętać o tym, aby oferta była atrakcyjna wizualnie, a do tego dołączyć dodatkowe materiały, takie jak wideo lub zdjęcia, na których Twój potencjalny klient może Ciebie zobaczyć i posłuchać. Należy dokładnie przeanalizować oczekiwania klientów i dopasować je do swoich produktów lub usług. Aby analizować oczekiwania klientów, możesz przeprowadzić ankiety lub wywiady z klientami, i dowiedzieć się, czego oczekują od twoich produktów lub usług. Możesz także powierzyć to zadanie badaczom rynku lub firmom doradczym, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, które znajdziesz na platformie PIBEEP.

NIE MASZ JESZCZE KONTA W SERWISIE PIBEEP?

Załóż konto już dziś. Dzięki temu, zyskasz dostęp do następujących funkcji:

 • Możliwość sprzedaży dowolnych usług

 • Dostęp do algorytmu podziału praw autorskich i udziałów zysku

 • Archiwum zleceń i sprzedaży

 • Dostęp do chmury PIBEEP Cloud

Na codzień tworzę muzykę w zespole Yegor&Gleb a zawodowo odpowiadam za treści na blogu PIBEEP

Główna
Artysta
Studio PRO
Blog
Zaloguj