web analytics

Karla May

Karla May

Info:

Karla May (Karolina Maj)

Autor tekstów i twórca kolaży artystycznych 

Redaktor i specjalista ds. marketingu

Konsultant biznesowy 


Jak dzięki Pani z muzyki zostałam redaktorem? 

Moje pierwsze wspomnienie związane z muzyką, to występy dla sąsiadów na ogródku u babci. Drugie co pamiętam, to jak obraziłam się w podstawówce na Panią

z muzyki, ponieważ jako jedyna w klasie za klaskanie rytmu dostałam tróję (podczas gdy reszta klasy została oceniona na pięć). I tutaj moja kariera muzyczna się kończy 🙂 


Mniej więcej w tym samym czasie stwierdziłam, że o wiele lepiej wychodzi mi pisanie niż klaskanie. Idąc tym tropem, jakieś 10 lat później (w wieku 19 lat), po raz pierwszy wyjechałam do Warszawy, gdzie zaczęłam pracę najpierw jako asystent, a później jako redaktor w telewizji muzycznej VIVA Polska. Pewnie pomyślicie, że od tamtej pory powinnam klaskać uszami z radości, ale dla nastolatki z małego miasta przetrwanie w celebryckiej dżungli to bardziej przeprawa przez Mordor niż krainę mlekiem i miodem płynącą. Niemniej jednak udało się i rok później dostałam stanowisko redaktora naczelnego i specjalisty ds. PR w telewizji muzycznej 4fun.tv.

Współpracę z mediami muzycznymi zakończyłam w 2007 roku i wyjechałam poimprezować do Londynu, gdzie z kolei pracowałam jako online content encoder dla dziecięcej telewizji Jetix Europe (obecnie Disney). Dwa lata później, po powrocie do Polski, założyłam Agencję marketingową, którą z powodzeniem prowadziłam przez kolejnych 5 lat. 

Obecnie, od trzech lat pracuję jako konsultant ds. marketingu internetowego przy projekcie Google Internetowe Rewolucje. Natomiast w wolnych chwilach rozwijam twórczość własną – głównie piszę wiersze i kleję kolaże. 

Jak mogę Ci pomóc? 

Chętnie nawiążę współpracę w zakresie ciekawych projektów, pod które mogłabym pisać teksty lub/i tworzyć projekty okładek.

Strona www

Facebook

Sprawdź nową publikację prasową dotyczącą współpracy na PIBEEP

X
PIBEEP