web analytics

Korzyści


RÓB ZAKUPY W WYBRANYCH SKLEPACH I ZGARNIJ NAWET 99,99 ZŁ

Korzyści z korzystania z muzycznej platformy PIBEEP 10

Rozdajemy szansę na sukces. Wspieraj polską kulturę i rozwijaj swoją karierę. Robiąc zakupy w wybranych sklepach możesz otrzymać kod o wartości 49,99 zł a nawet 99,99 zł do wykorzystania w chmurze PIBEEP

Korzyści archiwalne


Korzyści z korzystania z muzycznej platformy PIBEEP 11

Promocja #ArtJune Mix / Mastering za 1 grosz!

Skorzystaj z usług Mix lub Mastering na app.pibeep.com za minimum 100zł i wygraj PIBEEP Cloud Art (25GB) na okres 12 miesięcy o wartości 99.99zł!

WARUNKI PROMOCJI #ArtJune


  • Promocja #ArtJune obowiązuje od godz. 6:00 we wtorek 15 czerwca do godz. 24:00 w piątek 18 czerwca 2021 r.
  • Warunkami wzięcia udziału w promocji #ArtJune są: posiadanie Konta Artysta na Platformie PIBEEP i wykonanie płatności za mix lub mastering za pośrednictwem Platformy, w wysokości co najmniej 100zł, w okresie trwania promocji.
  • Pierwszych 25 Artystów, którzy spełnią powyższe warunki otrzyma nagrodę w postaci usługi PIBEEP Cloud Art (25GB) na okres 12 miesięcy o wartości 99.99zł. Każdy Artysta może otrzymać tylko jedną nagrodę w ramach promocji #ArtJune.
  • O wyczerpaniu limitu 25 nagród przed końcem okresu trwania promocji #ArtJune poinformujemy na PIBEEP.com
  • Zwycięzcy otrzymają powiadomienie o aktywacji usługi PIBEEP Cloud Art (25GB) za pomocą email w terminie 7 dni od zakończenia promocji #ArtJune.
  • W kwestiach nieuregulowanych w niniejszych warunkach stosuje się postanowienia Regulaminu Artysty oraz Politykę Prywatności PIBEEP dostępne na PIBEEP.com.
  • Organizatorem promocji #ArtJune i fundatorem nagród jest PIBEEP Sp. z o.o., operator Platformy PIBEEP.

Korzyści z korzystania z muzycznej platformy PIBEEP 12

50=5×0 | Świętujemy start PIBEEP Marketplace

Wraz ze startem platformy muzycznej PIBEEP ogłaszamy promocję dla inżynierów dźwięku. Pierwszych 50 inżynierów, którzy zarejestrują konto na PIBEEP do północy w piątek 21 maja, otrzyma zwrot prowizji od PIBEEP za pierwsze 5 wykonanych zleceń mix lub mastering. Wystarczy zarejestrować swoje Studio PRO na platformie PIBEEP a następnie stworzyć dla siebie profil inżyniera (Konto PRO). Każdy inżynier współpracujący ze Studiem PRO otrzymuje osobne Konto PRO. Wejdź na PIBEEP i załóż Konto PRO. Po zarejestrowaniu się do PIBEEP, Twoje Studio będzie od razu dostępne w wynikach wyszukiwania, a Twoje Konto PRO będzie gotowe na otrzymywanie zleceń mix lub mastering. PIBEEP zwróci Ci prowizję za pierwsze 5 wykonanych zleceń


WARUNKI PROMOCJI: Promocja obowiązuje od godz. 6:00 w poniedziałek 17 maja do godz. 18:00 w piątek 21 maja. Z promocji skorzysta pierwszych 50 inżynierów dźwięku, którzy zarejestrują się na Platformie PIBEEP w czasie trwania promocji. Za moment rejestracji inżyniera dźwięku uznaje się zarejestrowanie Konta PRO. Bezpośrednio po stworzeniu Konta PRO, inżynier i jego Studio PRO będą widoczni w wynikach wyszukiwań i będą mogli świadczyć usługi mix lub mastering dla użytkowników Platformy PIBEEP – Artystów. Pierwszych 50 inżynierów dźwięku, którzy zarejestrują się na Platformie PIBEEP w czasie trwania promocji, otrzyma zwrot opłaty prowizyjnej (w wysokości wynikającej z Tabeli Opłat PRO) za pierwsze 5 zleceń wykonanych na Platformie PIBEEP. Zwrot nastąpi w terminie 30 dni od wykonania piątego zlecenia. Opłata za obsługę płatności elektronicznych (w wysokości wynikającej z Tabeli Opłat PRO) nie jest objęta promocją. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszych warunkach promocji stosuje się postanowienia Regulaminu PRO PIBEEP.   


PIBEEP | Freelance Marketplace