web analytics

PIBEEP

Najlepsza playlista na Święta Bożego Narodzenia na rok 2022

Nie ma świąt bez kolęd, tak jak i nie ma gorączki świątecznej w sklepach bez nagrań Franka Sinatry w supermarketach. Dlatego chciałbym zaproponować listę ze świątecznymi piosenkami niekoniecznie oczywistymi.

Jingle Bells - Pentatonix

To świąteczna piosenka dla każdego, kto kocha klasycznego rocka, a także świetnie nadaje się do słuchania przez Twoje dzieci. Tekst jest prosty. To wszystko, czego potrzebujesz! 

NIE MASZ JESZCZE KONTA W SERWISIE PIBEEP?

Załóż konto już dziś. Dzięki temu, zyskasz dostęp do następujących funkcji:

  • Możliwość sprzedaży dowolnych usług

  • Dostęp do algorytmu podziału praw autorskich i udziałów zysku

  • Archiwum zleceń i sprzedaży

  • Dostęp do chmury PIBEEP Cloud

Rockin' Around the Christmas Tree - Brenda Lee

Bardzo ciekawa i rodzinna piosenka idealna na Święta Bożego Narodzenia. Charakteryzuje się ciepłym, kochającym i opiekuńczym tonem z wesołą muzyką, śliczną gitarą akustyczną i łagodnym tekstem. Mam szczerą nadzieję, że spodoba Ci się tak bardzo jak mnie!

Santa Tell Me - Ariana Grande

Bardzo ciekawa, ale jakby nietypowa piosenka świąteczna. Ma w sobie trochę wszystkiego jak szczęście, magię i miłość.

Mistletoe - Justin Bieber

Święta Bożego Narodzenia to najważniejszy czas w roku. To czas, w którym można być z krewnymi i przyjaciółmi, zrelaksować się i cieszyć się muzyką. Nasza świąteczna playlista z gwiazdami pomoże Ci uczcić te święta w bardzo pozytywny i rodzinny sposób — idealny na święta!

NIE MASZ JESZCZE KONTA W SERWISIE PIBEEP?

Załóż konto już dziś. Dzięki temu, zyskasz dostęp do następujących funkcji:

  • Możliwość sprzedaży dowolnych usług

  • Dostęp do algorytmu podziału praw autorskich i udziałów zysku

  • Archiwum zleceń i sprzedaży

  • Dostęp do chmury PIBEEP Cloud

All I Want For Christmas Is You - Mariah Carey

Uwielbiam Święta Bożego Narodzenia, ale jeszcze bardziej kocham, gdy mam okazję przynieść moim bliskim ducha cudownej i klasycznej nutki. Ta piosenka jest idealna dla tych, którzy znajdują się w nieco szalonym świątecznym nastroju!

Last Christmas - Wham!

Ta piosenka została wydana w 1984 roku i jest świątecznym klasykiem. Jest o mężczyźnie, który chce wrócić do siebie ze swoją byłą dziewczyną, którą zostawił w czasie świąt Bożego Narodzenia. Ona ruszyła dalej i ma teraz nowego chłopaka. Przesłanie piosenki jest jasne: nie zapominaj o swoich przyjaciołach lub ukochanych w okresie świątecznym; są tam dla ciebie bez względu na to, co się dzieje!

Do They Know It's Christmas? - Band Aid

Piosenka została wydana w 1984 roku jako odpowiedź na klęskę głodu w Etiopii, która w tym momencie trwała od lat.

Santa Baby - Eartha Kitt

Singiel osiągnął szczyt na pierwszym miejscu na liście Billboard’s Hot Dance Club Play 1 grudnia 1983 roku. Spędził dziewięć tygodni na pozycji numer jeden, co czyni go najdłużej utrzymującym się numerem jeden w tej kategorii w dekadzie lat 80. (1983-1989).

Shake Up Christmas - Train

Bardzo ciekawa i rodzinna piosenka idealna na święta Bożego Narodzenia. Ta piosenka ma dobry rytm i melodię, pozwala wejść w świąteczny nastrój. Jest tak pozytywna, że może pomóc zapomnieć o wszystkich problemach i ogólnie cieszyć się życiem

Wniosek

W podsumowaniu napiszę krótko, większość z tych piosenek to po prostu klasyki, które znają wszyscy, co prawda ich nazwy nie są już tak powszechne jak sama melodia. Moim zdaniem, to jest muzyczny fenomen marketingowy. Słysząc melodie podświadomie wiemy z czym to się kojarzy. Ale to oczywiście jest temat na kolejny wpis, który pewnie powstanie. Chciałbym życzyć Ci Wesołych i przede wszystkim zdrowych Świąt! 

Na codzień tworzę muzykę w zespole Yegor&Gleb a zawodowo odpowiadam za treści na blogu PIBEEP

Główna
Artysta
Studio PRO
Blog
Zaloguj