web analytics

PIBEEP

Promocja muzyków w internecie dzięki PIBEEP

Jako niezależny muzyk, może być trudno utrzymywać się tylko z muzyki. Włożyłeś serce w tworzenie swoich utworów, ale jak sprawić, by ludzie Ciebie dostrzegli w internecie?

Platforma PIBEEP jest miejscem, gdzie możesz połączyć się z innymi muzykami i podzielić się swoją twórczością. Wiemy, że nie jest łatwo zostać zauważonym w Internecie, dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym muzycy mogą współpracować i nawiązywać kontakty w bezpiecznej przestrzeni. Nasza społeczność skupia się na wspieraniu siebie nawzajem i pomaganiu sobie w rozwoju.

Promocja muzyków w internecie dzięki PIBEEP Jako niezależny muzyk, może być trudno utrzymywać się tylko z muzyki. Włożyłeś serce w tworzenie swoich utworów, ale jak sprawić, by ludzie Ciebie dostrzegli w internecie?

Wiemy, że czasami ciężko jest znaleźć czas na wypromowanie się jako artysta – ale PIBEEP sprawia, że jest to łatwe! Możesz umieścić swoją muzykę bezpośrednio na naszej platformie i podzielić się nią z całym światem. Ponadto oferujemy wiele sposobów na interakcję z innymi muzykami, w tym regularne spotkania, na których możesz poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Im więcej połączeń, tym lepiej! Nasza misja w PIBEEP jest prosta: chcemy pomóc niezależnym muzykom znaleźć swoją publiczność i nawiązać znaczące połączenia z podobnie myślącymi twórcami na całym świecie. Wierzymy w moc muzyki i sztuki jako ujścia dla ekspresji i kreatywnej jako jednej z największych radości życia!

NIE MASZ JESZCZE KONTA W SERWISIE PIBEEP?

Załóż konto już dziś. Dzięki temu, zyskasz dostęp do następujących funkcji:

  • Możliwość sprzedaży dowolnych usług

  • Dostęp do algorytmu podziału praw autorskich i udziałów zysku

  • Archiwum zleceń i sprzedaży

  • Dostęp do chmury PIBEEP Cloud

Rejestracja w PIBEEP jest łatwa i bezplatna

Rejestracja w naszym serwisie jest prosta: wystarczy wypełnić formularz, przesłać kilka zdjęć i udostępnić muzykę ze studia oraz ze swoich występów na żywo, napisać kilka słów o sobie i gotowe.  W ciągu zaledwie kilku minut zarejestrujesz swój profil artysty na PIBEEP.

Jesteś muzykiem? Zarabiaj na pasji i swoim talencie

Dlatego stworzyliśmy PIBEEP gdzie możesz zostać muzykiem sesyjnym i zarabiać pieniądze za swoją prace.  A co najlepsze? Pomożemy Ci nauczyć się, jak wykorzystać swoje umiejętności do zarabiania pieniędzy jako muzyk sesyjny. Współpraca zdalna, podział praw autorskich i bezpłatna przestrzeń chmurowe to tylko wierzchołek góry lodowej, możliwości jakie dajemy wszystkim w standardzie.

Czy kiedykolwiek chciałeś współpracować z artystami z całego świata, ale nie wiedziałeś jak zacząć?

PIBEEP to platforma dla muzyków, która pozwala na zdalną współpracę, poznawanie nowej muzyki i zarabianie pieniędzy. To miejsce, gdzie ludzie mogą dzielić się swoimi doświadczeniami, pomysłami i opiniami w otwartym środowisku. Możesz zacząć od zamieszczenia swojej własnej muzyki lub sprawdzenia, co robią inni. Jeśli spodoba Ci się czyjaś praca, możesz nawiązać z nim współpracę płatną lub bezpłatną, w zależności od konta jakie prowadziszi – a może nawet połączyć się z nią później! Jeżeli chcesz spędzać więcej czasu na tworzeniu. Jakiekolwiek jest Twoje marzenie, możemy Ci pomóc. PIBEEP został stworzony w celu pomocy muzykom i artystom, gwarantujemy wolność w ich pracy poprzez zapewnienie im narzędzi, których potrzebują, aby być finansowo niezależnym. Jesteśmy tu dla artystów takich jak Ty, którzy są gotowi przejąć kontrolę nad swoją karierą i wywierać pozytywny wpływ na swoje społeczności poprzez muzykę.

Bycie muzykiem jest trudne.

Nie dość, że musisz ćwiczyć granie  na swoim instrumencie, pisać piosenki i występować na żywo, to jeszcze musisz wymyślić, jak się z tego utrzymać. To naprawdę trudne! PIBEEP to platforma, która pomaga muzykom uzyskać wynagrodzenie za ich pracę. Z PIBEEP możesz założyć konto i przesłać swoją muzykę – a jeśli ktoś ją polubi, może zapłacić Ci bezpośrednio na Twoje konto .

Główna
Artysta
Studio PRO
Blog
Zaloguj