web analytics

PIBEEP

Sprzedawaj więcej na PIBEEP dzięki promocji na Instagramie.

Jeżeli chciałbyś zdobyć więcej zleceń na PIBEEP jako freelancer. Instagram jest świetnym miejscem do promocji. Platforma ma ponad 800 milionów aktywnych użytkowników i wciąż rośnie. W tym artykule pokażę Ci, jak promować się na Instagramie a w rezultacie zdobywać więcej zleceń na platformie PIBEEP.

Sprzedawaj więcej na PIBEEP dzięki promocji na Instagramie.

Dodaj link swojego konta PIBEEP do swojego bio.

Jest to świetny sposób na promowanie swoich usług freelancerskich, dzięki temu każdy będzie miał łatwy dostęp do usług, jakie wykonujesz. Wbrew pozorom linki w Instagramie są bardzo mocno klikalne. Pamiętaj, że Instagram jest medium społecznościowym i ludzie chętnie udostępniają przydatne informacje znajomym, którzy szukają pomocy w dziedzinie w której się specjalizujesz.

NIE MASZ JESZCZE KONTA W SERWISIE PIBEEP?

Załóż konto już dziś. Dzięki temu, zyskasz dostęp do następujących funkcji:

 • Możliwość sprzedaży dowolnych usług

 • Dostęp do algorytmu podziału praw autorskich i udziałów zysku

 • Archiwum zleceń i sprzedaży

 • Dostęp do chmury PIBEEP Cloud

Rolki nowa i skuteczna forma promocji.

Rolki to nowa forma promocji. Dzięki nim możesz promować siebie, swoje umiejętności i usługi, a nawet swoją pracę. Niektórzy zdobyli nawet po 10000 followersów wykorzystując do promocji tylko rolki na Instagramie. Dają użytkownikom możliwość dzielenia się swoimi treściami w zabawny sposób, który może spodobać się wielu różnym osobom z całego świata! Warto spróbować!

Używaj ukierunkowanych hashtagów.

Teraz nadszedł czas, aby dobrać odpowiednie #hashtagi je dobrze wykorzystać.

 • Użyj ukierunkowanych hashtagów. Hashtagi powinny być istotne i ukierunkowane na Twoją niszową publiczność, więc upewnij się, że nie są zbyt ogólne lub popularne.
 • Nie przesadzaj z ilością hashtagów! Nie chcesz mieć ich zbyt wiele, ponieważ będą one zagracać twój kanał i utrudniać ludziom znalezienie tego, czego szukają w morzu chaosu — więc utrzymuj rzeczy proste z trzema lub czterema hashtagami najwyżej na post (chyba że masz wyjątkowo popularne konto).

Współpracuj z innymi w mediach społecznościowych. Wykorzystaj wsparcie na PIBEEP!

Możesz również współpracować z innymi w mediach społecznościowych. Na przykład, jeśli jesteś followersem czyjegoś konta na Instagramie i chcesz śledzić jego historię lub oznaczyć go w swoje siecij, jest to świetny sposób na promowanie siebie i Twojej marki na PIBEEP!

Jeśli współpracujesz z inną marką lub osobą, ważne jest, aby obie strony miały dobre umiejętności komunikacyjne — i nie zapominaj o znaczeniu szacunku podczas interakcji online. Najlepiej przed rozpoczęciem jakiejkolwiek współpracy skorzystaj z systemu zdalnego zawierania umów w PIBEEP, to rozwiązanie gwarantować Ci będzie bezpieczną współpracę oraz łatwą i bezpieczną formę rozliczeń

Twórz własne kampanie promocyjne.

Tworzenie własnych kampanii promocyjnych to najlepszy sposób na uzyskanie większej ekspozycji dla swojej pracy.

 • Stwórz hashtag, którego możesz użyć na Twitterze, Instagramie, Facebooku i innych platformach. Na przykład: „#PIBEEPwork”.
 • Użyj tego hashtagu podczas promowania swojej pracy, aby uzyskać więcej osób podążających za tobą i rozpowszechniających słowo o tym, co robisz. Możesz również dodać dodatkowe tagi, takie jak „#TwojaNazwa” lub „#Usługi”.
 • Kiedy inni widzą, że ktoś inny używa tego tagu, mogą chcieć oznaczyć nim również swoje zdjęcia, aby również mogli wziąć w tym udział! Jeśli to zrobią, wszyscy inni zobaczą, ile osób jest zaangażowanych w tworzenie tej kampanii, więc następnym razem też będzie wiele osób zainteresowanych wzięciem udziału!

Reklamuj swoje umiejętności na Instagramie, aby znaleźć więcej pracy jako freelancer w PIBEEP

Ważne jest, aby promować swoje umiejętności na Instagramie. Możesz użyć bio swojego konta, aby się zareklamować, i użyć odpowiednich hashtagów, dzięki czemu zostaniesz znaleziony przez ludzi szukających pracy freelancera. Możesz również wykupić shoutouty na innych kontach, co jest świetnym sposobem na zwiększenie swojej widoczności w określonej niszy lub branży.

Powinieneś również współpracować z innymi na mediach społecznościowych — to zabawne i łatwe! Na przykład, jeśli są ludzie, których znasz osobiście, którzy stali się udanymi freelancerami z ich doświadczenia z marketingu w mediach społecznościowych (lub jeśli po prostu wydają się dobrymi ludźmi), dotrzyj do nich i zapytaj ich, jak to zrobili. W ten sposób masz szansę na świetną lekcję od praktyka, jeżeli odmówią to i tak nic nie tracisz, przecież nic się nie zmieni (co jest w porządku), mogą oni wskazać rzeczy, które warto rozważyć przy planowaniu przyszłych promocji.

NIE MASZ JESZCZE KONTA W SERWISIE PIBEEP?

Załóż konto już dziś. Dzięki temu, zyskasz dostęp do następujących funkcji:

 • Możliwość sprzedaży dowolnych usług

 • Dostęp do algorytmu podziału praw autorskich i udziałów zysku

 • Archiwum zleceń i sprzedaży

 • Dostęp do chmury PIBEEP Cloud

Wniosek

Podsumowując, Instagram to potężne narzędzie do promowania swoich usług lub produktów. Możesz go wykorzystać, aby pokazać swoje umiejętności i to, co robisz najlepiej. To także doskonała platforma do łączenia się z klientami i znajdowania w ten sposób nowych możliwości w branży! Pamiętaj o narzędziach w platformie PIBEEP dzięki którym zabezpieczysz swoją współpracę, i zyskasz bardzo prostą formę do rozliczeń i zabezpieczenia swoich praw autorskich czego nie znajdziesz na żadnej innej platformie.

Na codzień tworzę muzykę w zespole Yegor&Gleb a zawodowo odpowiadam za treście na blogu PIBEEP

Główna
Artysta
Studio PRO
Blog
Zaloguj