web analytics

PIBEEP

PIBEEP Dla Studia PRO

Jesteś właścicielem studia muzycznego i szukasz sposobu na zwiększenie swojej widoczności w branży oraz usprawnienie zarządzania pracą swojego zespołu? PIBEEP jest rozwiązaniem, którego potrzebujesz. Nasza platforma jest skrojona na miarę potrzeb profesjonalnych studiów muzycznych, oferując szereg narzędzi i funkcji, które pomogą Ci w prowadzeniu biznesu.

Oferuj swoje usługi na szeroką skalę

Na PIBEEP, Twoje studio muzyczne może oferować swoje usługi dla szerokiego grona artystów. Dzięki nam, Twoje usługi będą widoczne nie tylko lokalnie, ale też na całym świecie.

Porównuj oferty i bądź konkurencyjny

Na PIBEEP cenisz swoje usługi i sprzedajesz je na naszym Marketplace. Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo transakcji – płatność za Twoją usługę zostanie odblokowana dopiero po akceptacji wykonanej pracy przez kupującego.

Zarządzaj kontami swoich pracowników

Z PIBEEP, zarządzanie kontami Twoich pracowników nigdy nie było łatwiejsze. Możesz tworzyć konta dla swoich inżynierów dźwięku i zarządzać nimi. Co więcej, jeżeli inżynier zdecyduje się na zmianę miejsca pracy, jego historia i doświadczenie przechodzą razem z nim, co oznacza, że nie musi zaczynać od nowa.

Bądź widoczny

Dzięki PIBEEP, Twoje studio muzyczne zyskuje widoczność wśród szerokiego grona artystów, co przekłada się na większe możliwości biznesowe.

Dołącz do PIBEEP jako Studio PRO i zacznij czerpać korzyści z naszej platformy już dziś!

Główna
Artysta
Studio PRO
Blog
Zaloguj