web analytics

PIBEEP

Czy zarabianie przez internet jest trudne?

Zarabianie przez internet wcale nie musi być trudne. Są różne sposoby zarabiania przez internet, takie jak tworzenie treści na YouTube, prowadzenie bloga, sprzedaż produktów lub usług na przykład na platformie PIBEEP. Każda metoda ma swoje własne wyzwania i trudności, ale dzięki ciężkiej pracy, determinacji i nauce, możesz osiągnąć sukces.

Jak zostać freelancerem?

Aby zostać freelancerem, należy przejść kilka kroków:
 1. Określ swoją specjalizację: Aby zacząć pracować jako freelancer, musisz wiedzieć, w czym jesteś dobry i w czym chcesz się specjalizować. Może to być pisanie, projektowanie graficzne, programowanie, tłumaczenie itp.
 2. Uzupełnij swoją platformę online: Aby zdobywać zlecenia jako freelancer, potrzebujesz własnej strony internetowej lub profilu na platformach freelancingowych.
 3. Stwórz swoje portfolio: Aby pokazać potencjalnym klientom swoje umiejętności, musisz mieć portfolio zawierające przykłady swojej pracy.
 4. Poszukaj zleceń: Możesz poszukiwać zleceń na platformach freelancingowych, poprzez swoje sieci społecznościowe, lub bezpośrednio poprzez kontakt z potencjalnymi klientami.
 5. Działaj profesjonalnie: Upewnij się, że jesteś punktualny, komunikatywny i profesjonalny podczas wykonywania swojej pracy jako freelancer.
 6. Zadbaj o swoje finanse: Pamiętaj, że pracując jako freelancer, jesteś odpowiedzialny za swoje finanse, w tym za płacenie podatków.
 7. Bądź ciągle aktywny: Pamiętaj, że praca freelancera wymaga ciągłego poszukiwania nowych zleceń i rozwijania swoich umiejętności.

NIE MASZ JESZCZE KONTA W SERWISIE PIBEEP?

Załóż konto już dziś. Dzięki temu, zyskasz dostęp do następujących funkcji:

 • Możliwość sprzedaży dowolnych usług

 • Dostęp do algorytmu podziału praw autorskich i udziałów zysku

 • Archiwum zleceń i sprzedaży

 • Dostęp do chmury PIBEEP Cloud

Twórz strategię sprzedaży za pomocą platformy PIBEEP?

Możesz wykorzystać platformę PIBEEP jako bazę do promowania Twoich usług. Platforma ta oferuje wiele skutecznych narzędzi do tworzenia i wdrażania strategii sprzedaży online. Możesz używać funkcji platformy, takich jak współpraca, komunikacja, integracje z sieciami społecznościowymi i prosty system rozliczeniowy, aby wzmocnić swoją obecność online i osiągnąć lepsze wyniki sprzedaży.
 • PIBEEP to przede wszystkim bezpieczne płatności – Rozliczenia za Twoją pracę są w 100% bezpieczne, PIBEEP gwarantuje zapłatę za wykonanie jakiejkolwiek usługi na platformie.
 • Zarządzaj swoją dokumentacją w archiwum zamówień – Uporządkowana lista Twoich projektów i zamówień która umożliwia Ci dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Automatycznie generowane umowy, faktury i rachunki są zawsze pod ręką.
 • Skorzystaj z systemu negocjacji cen – W PIBEEP stawiamy na transparentność i zadowolenie kupującego oraz sprzedawcy. System negocjacji cen jest prosty w użyciu, a cały proces negocjacyjny jest zapisany w historii oraz automatycznie dołączany do warunków umowy między stronami. Dzięki temu systemowi sprecyzujesz nawet najdrobniejsze szczegóły w swoim zleceniu.
 • Zgłaszaj poprawki jeśli coś Ci nie odpowiada – System zgłaszania poprawek umożliwia Ci dopracowanie ostatecznej wersji zakupionej usługi. W zależności od tego jaki rodzaj konta posiadasz, możesz korzystać z ograniczonej liczby poprawek. Konto standardowe umożliwia zgłoszenie 2 poprawek. Jeżeli posiadasz konto PRO możesz mieć większą ilość poprawek.
 • Podział praw autorskich zaawansowana funkcja dla twórców – Twórcy treści, muzycy, pisarze, copywrighterzy, graficy edytorzy video, mogą czuć się bezpiecznie. Dzięki algorytmowi służącemu do podziału praw autorskich mogą precyzyjnie podzielić prawa między sobą w bardzo krótkim czasie
 • Przestrzeń chmurowa – W Platformie PIBEEP nie tylko możesz sprzedawać i kupować jakiekolwiek usługi które masz do zaoferowania, ale także otrzymasz 5GB bezpłatnej przestrzeni chmurowej, na której możesz przechowywać projekty wraz z ich całą dokumentacją, która jest tworzona w tle automatycznie. Użytkownik platformy PIBEEP zajmuje się tylko tym co lubi robić najbardziej czyli rozwojem swojej pasji, a nudna i żmudna praca administracyjna wykonywana jest przez algorytmy PIBEEP.

W jaki sposób określić swoją specjalizację?

Określenie swojej specjalizacji jako freelancera może być trudne, ale istnieje kilka sposobów, które mogą Ci pomóc: Przede wszystkim zastanów się nad swoimi umiejętnościami. Spisz np. na kartce lub co Cię pasjonuje i jak możesz to wykorzystać w swojej pracy. Jakie posiadasz doświadczenie Czego już doświadczyłeś w swojej karierze? Czy masz już jakieś doświadczenie w danej dziedzinie? Zbadaj swój rynek przeanalizuj jakie usługi są poszukiwane na rynku freelancingowym i czy jesteś w stanie je zaoferować. Sprawdź swoje zdolności próbuj różnych rzeczy i zobacz, w czym jesteś dobry. Skontaktuj się z innymi freelancerami i dowiedz się, jak oni określili swoją specjalizację.
Testuj siebie i swoje umiejętności. Zrób kilka projektów nawet dla siebie i dla innych, aby się sprawdzić w boju i sprawdzić, w czym jesteś najlepszy.

W jaki sposób najlepiej przygotować swoje portfolio?

Przygotowanie skutecznego portfolio jest ważne dla każdego freelancera, ponieważ to właśnie ono pomaga zdobywać nowe zlecenia. Oto kilka wskazówek, jak przygotować swoje portfolio. Wybierz najlepsze przykłady swoich prac np. strony www, miks i mastering, czy grafikę, które przedstawiają Twoje umiejętności i doświadczenie. Spraw by twoje portfolio wyglądało profesjonalnie i koniecznie musi być łatwe do przeglądania. Dodaj krótkie opisy do swoich prac, aby pomóc potencjalnym klientom zrozumieć, co robiłeś i jakie były rezultaty. Regularnie aktualizuj swoje portfolio, aby pokazywać swoje najnowsze prace i umiejętności. Udostępniaj swoje portfolio na
PIBEEP i swojej stronie internetowej, oraz w mediach społecznościowych, aby jak najwięcej ludzi mogło je zobaczyć. Postaraj się o feedback – pamiętaj, że ludzie mogą również przeszukiwać internet, aby znaleźć informacje na Twój temat, dlatego ważne jest, aby mieć pozytywne opinie na temat twojej pracy. Jeżeli nawet pojawi się opinia negatywna to zawsze bierz za nią odpowiedzialność i odpowiedz na nią profesjonalnie i kulturanie aby dać znak dla przeglądających, że nie chowasz głowy w piasek.

NIE MASZ JESZCZE KONTA W SERWISIE PIBEEP?

Załóż konto już dziś. Dzięki temu, zyskasz dostęp do następujących funkcji:

 • Możliwość sprzedaży dowolnych usług

 • Dostęp do algorytmu podziału praw autorskich i udziałów zysku

 • Archiwum zleceń i sprzedaży

 • Dostęp do chmury PIBEEP Cloud

Czy obecność w mediach społecznościowych ułatwi mi promocję?

Obecność w mediach społecznościowych może pomóc Ci w promocji Twoich usług jako freelancera. Media Społecznościowe pozwalają na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, dzielenie się z innymi swoją pracą, a także budowanie relacji z potencjalnymi klientami. Możesz również dzielić się swoimi doświadczeniami, poradami i informacjami związanymi z Twoim zawodem, co pozwoli Ci zwiększyć swoją widoczność i zdobyć zaufanie potencjalnych klientów.
Jednakże, należy pamiętać, że obecność w mediach społecznościowych to tylko jedno z wielu narzędzi, które można wykorzystać do promocji swoich usług. Dlatego też, ważne jest aby połączyć to z innymi działaniami takimi jak tworzenie portfolio, rekomendacje od innych klientów, udział w branżowych wydarzeniach itp.

Nagrywanie filmów video, lub tworzenie podcastu, może mieć duży wpływ na Twoją promocję.

 
Nagrywanie filmów wideo lub podcastów może być skutecznym sposobem na promocję swoich usług jako freelancera. Filmy wideo pozwalają na prezentację swoich umiejętności w przystępny i atrakcyjny sposób, a także pozwalają na zbudowanie relacji z potencjalnymi klientami. Podcasty z kolei pozwalają na dzielenie się swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi, co pomaga w budowaniu eksperckiego statusu.
Jednakże, nagrywanie filmów wideo lub podcastów wymaga pewnego poziomu umiejętności i sprzętu, a także czasu i wysiłku, aby stworzyć wartościowy i przyciągający uwagę content. Dlatego też, przed rozpoczęciem nagrywania, należy dokładnie zastanowić się czy jest to odpowiedni sposób na promocję swoich usług i czy jest się w stanie poświęcić czas i wysiłek na stworzenie tego typu contentu.

Na codzień tworzę muzykę w zespole Yegor&Gleb a zawodowo odpowiadam za treści na blogu PIBEEP

Główna
Artysta
Studio PRO
Blog
Zaloguj